Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Here's What We Do Better

Ürün satış ve Projelendirme
Sektörel ihtiyalarınıza yönelik tüm tedariklerinizi yapabilir ve size en uygun ürünü ,en iyi fiyatlarla temin edebiliriz. Tüm markalarla yaptığımız kurumsal tedarik anlaşmalarımız neticesinde hızlı ve ekonomik ürün temini yapılmaktadır.
Temel ihtiyaçlarınız satış temsilcilerimiz ile telefonla yada sizi ziyaret ederek tekliflendirilmektedir.
Kurumsal ürün ihtiyaçlarınız için projelendirme ekibimiz sizi ziyaret ederek taleplerinizi değerlendirmekte ve doğru ürünü konumlandırmaktadır. Projeler kapsamında size özel fiyat ve hizmetler sunulmaktadır.
Ağ ve Güvenlik Çözümleri
Network ihtiyaçlarınıza ilişkin uçtan uca çözümler sunarak,inceleme ve analiz işlemlerinin ardından sisteminizdeki açıkların kapatılması ile ilgili çözümler sunan ve ilerde oluşacak sorunları önleyici çalışmalardır. Doğru kapasite planlaması ve ilerde oluşacak ihtiyaçların da değerlendirilerek uzun vadeli yatırımlar yapılması için danışmanlık hizmetini de kapsamaktadır. Aşağıdaki temel başlıklarda sisteminize komple çözümler sunabiliriz.
Danışmanlık Hizmeti
Müşterilerimizin faaliyetine ilişkin teknolojileri fiyat –performans analizi yaparak mevuttaki yapısına uyulamaya yönelik ön çalışmadır. Bu ön çalışma ; ihtiyaçlar ile en iyi şekilde örtüşecek BT çözümünün üretilmesine, mevcut altyapıları ile hedeflenen yapılar arasındaki farklılıkların, entegrasyon ihtiyaçlarının ortaya konması ve iyileştirme önerilerinin sunulmasına ve uluslararası standartlara uygunluğunun denetlenmesine yönelik olarak verilen uzmanlık hizmetleridir.
Kurumsal Bakım Hizmetleri
Kurumsal Bakım anlaşması sisteminizin uçtan uca incelenmesi ile başlar. Bu inceleme neticesinde bir analiz raporu çıkarılarak riskleriniz ve bakım ihtiyaçlarınız planlanır. Analiz raporu sisteminize yapılacak tüm müdahale ve yapılandırmaları kapsayan genel bir değerlendirmedir. Sisteminize önerilen bakım periyodu belirlendikten sonra envanter süreci başlatılır.
Kurumsal Sistem Çözümleri
Müşterilerimizin tüm bilişim ihtiyaçlarının bir bütün olarak ele alınıp uzman personellerde incelenmesidir.
Kurumsal sistem çözümleri kapsamında anahtar teslim çözümler sunulmaktadır.
Burada ihtiyaçlarınızın tamamı projelendirilerek maliyet analizleri ile raporlanmakta ve sonrasında alım süreçlerine de dahil olunarak bütünlük sağlanmaktadır.
Siber Güvenlik
Sızma Testleri (Penetrasyon Testleri)
Sızma testi, belirlenen bilişim sistemlerindeki mantık hataları ve zafiyetleri tespit ederek, söz konusu güvenlik açıklıklarının kötü niyetli kişiler tarafından istismar edilmesini önlemek ve sistemleri daha güvenli hale getirmek maksadıyla, “yetkili kişiler” (uluslararası akreditasyona sahip sızma testi uzmanları) tarafından ve “yasal” olarak gerçekleştirilen güvenlik testleridir.
~~
KVKK DANIŞMANLIĞI
KVKK DÜZENLEMELERİ, 6698 Sayılı KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU kapsamında kurumların izlemesi gereken yöntemler, alınması gereken önlemler ve aksiyon planlaması yapılarak Kişisel Verilerin Güvenliği noktasında etkin ve etkili bir kurum kültürü yaratılması amaçlanmaktadır.

Online Hizmetlerimiz

Web Tasarım
Web tasarım ve Web hosting hizmetleri
E-ticaret
Online satış yönetim ve kontrol hizmetlerimiz
İçerik Yönetim
Web sitelerinizin içeriklerinin yönetim kontrolü
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya yönetim ve Kontrolü

Hizmetlerimiz için biz size ulaşalım