Üretim

Ekonominin bel kemiği üreticilerimizin işlerini geliştirmek ve verimliliklerini arttırmak için ihtiyaca dayalı ve katma değerli çözümlerimizle destekliyor 7/24 bakım destek hizmetlerimiz ile sürekli yanlarında oluyoruz. İster bir tesis isterseniz 100 tesis fark etmeksizin ihtiyaçlarınıza odaklanıp en verimli ve en ekonomik çözümleri sizlere sunmak ve yarattığımız katma değer ile işinize ve size katkı sağlama için var gücümüzle çalışıyoruz. Biliyoruz ki üreticilerimiz ne kadar güçlü olursa biz de o kadar güçlü oluruz.

İncele
Üretim

Otomotiv

Üretimden 3S ve 4S servislere kadar otomotiv sektöründeki paydaşlarımıza bilişim teknolojileri ve zayıf akım sistemleri ile ilgili özelleştirilmiş çözüm ve hizmetler sunuyoruz. Rekabetin yüksek olduğu ve memnuniyet ve bilgi güvenliğinin de vazgeçilmez olduğu otomotiv sektöründe hem sektör paydaşlarının hem de müşterilerinin konforlu ve kaliteli hizmet almaları hem de iş süreçlerinin devamlılığı için katma değerli ürün ve hizmetlerimiz ile sizin her zaman bir adım önde olmanız için var gücümüzle çalışıyoruz.

İncele
Otomotiv

Turizm

Hem ulaşım hem de konaklama konusunda özveri ve sevgiyi profesyonellikle birleştiren Turizm sektörünün paydaşlarına bilişim teknolojileri ve zayıf akım sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarında katma değerli ve verimli çözümler sunuyoruz. İster 1 nokta ister 100 nokta fark etmeksizin hem sizin hem de misafirlerinizin hayatlarını kolaylaştırmak ve yaşam kalitenizi arttırmak için yenilikçi teknolojileri katma değerli hizmetlerimiz ile birleştiriyor ve sizlere çözüm üretiyoruz.

İncele
Turizm

Finans

Ekonomimizin en önemli ve en hızlı gelişen branşlarından biri olan finans sektöründe, sektör paydaşlarının bilişim teknolojileri ve zayıf akım sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarında; kurumsal son kullanıcıdan sistem odası çözümlerine, şube zayıf akım sistemlerinden ödeme sistemleri bakım destek hizmetlerine kadar çok geniş bir yelpazede çözüm ve hizmetlerimizle kesintisiz müşteri memnuniyeti ve karar süreçlerinizde verimlilik sunuyoruz. Her zaman daha iyisi için her daha fazla çalışıyor sizlere güvenli sistemler sunmak için 7/24 yanınızda oluyoruz.

İncele
Finans

Kamu

Devlet kurum ve kuruluşlarımızın çok çeşitli ihtiyaçlarına gelişen teknoloji ve katma değerli çözüm anlayışımız ile uçtan uca çözüm sunmaktayız. Devletimizin güzide kurum ve kuruluşlarının bilişim teknolojileri ve zayıf akım sistemleri ile ilgili ihtiyaç duyacakları tüm konularda profesyonel bakış açımız ve çözüm odaklı yaklaşımımızla katma değerli çözümler sunuyoruz.

İncele
Kamu

Perakende

Son kullanıcı ve nihai tüketicilere temasta iş süreçlerinizi ve verimliliğinizi istek ve ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak kolaylaştırmak ve arttırmak için çalışıyoruz. Gelişen teknolojinin avantajlarını artan rekabet ortamında sizlerin avantajı için kullanıyor yenilikçi çözümlerimiz ile sizlere katma değerli fayda ve çözümler sunuyoruz. Çok şubeli yapılarınızda bilişim teknolojilerinden zayıf akım sistemlerine kadar teknolojinin tüm katmanlarında sizin yanınızda size kolaylık sunmak için buradayız.

İncele
Perakende

Sağlık

Gelişen teknolojinin karar verme süreçlerine doğrudan etki ettiği günümüzde sağlık kuruluşlarının ve çalışanlarının yanında; işlerini kolaylaştıracak ve verimliliklerini arttıracak çözümlerle destekçisi konumundayız.Hem sağlık çalışanlarının hem de hizmet alanların iş ve yaşam konforlarının arttırılması, kalitenin sürekliliği ve risklerin en aza indirilmesi noktasında bilişim teknolojileri ve zayıf akım sistemleri ile anınızı güzelleştirmek ve yüzünüzde kocaman bir gülümseme için biz buradayız.

İncele
Sağlık

Eğitim

Bu günün çocuklarını geleceğin büyüklerini yetiştirmek için yola çıkan K12’lerden sektör profesyonellerini ve bilim insanlarını yetiştirmeyi ilke edinmiş üniversitelere kadar eğitimin her alanında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların bilişim teknolojileri ve zayıf akım sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarında yeni teknolojilerin istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde uyarlanması için biz hazırız.Sektör tecrübemiz ve işimize duyduğumuz saygıyı profesyonel ekibimizle sizlere sunuyor, işinizi kolaylaştırmak için sizlerle birlikte yürüyoruz.

İncele
Eğitim

Enerji

Ekonomilerin itici gücü pozisyonundaki sektörlerin başında gelen enerji sektöründe kurum ve kuruluşların ihtiyaç duydukları bilişim teknolojileri ihtiyaçları noktasındaki tecrübemiz ve uzman kadromuz ile sizlere katma değerli çözümler sunuyoruz. Bilişim ağları kurulumundan veri depolama çözümlerine, bilgi güvenliği çözümlerinden zayıf akım sistem entegrasyonlarına kadar işinizi kolaylaştıracak, doğru ve verimli karar alma süreçlerinizi destekleyecek ürün ve çözümlerle sizi rekabet ortamında bir adım ileri taşımak için uzman kadromuz ile size çok yakınız.

İncele
Enerji