20+ yıllık bilişim ve zayıf akım sistemleri sektör tecrübesini, doğru zaman, doğru yer ve uzman kadrosu ile bir takım haline getirerek, Ultron çatısı altında toplamayı başarmıştır.

Birikimlerini uzmanlığa dönüştürmüş tecrübeli kadrosu ile teknolojiyi iş hayatına başarı ile uygulayan Ultron Bilişim tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet içi eğitimlerle güncelliğini korumaktadır.

Kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla yer aldığımız bilişim dünyası içerisinde, her geçen gün daha da önem kazanan ve yönetim stratejimizin temel yapıtaşını oluşturan sürdürülebilirlik kavramını en önemli paydaşımız olan sizlere de hizmet yaklaşımımızla sunmaktayız.

Şirketimize yön veren bu değerlerimiz, felsefemiz ve prensiplerimiz vermiş olduğumuz hizmetlere her zaman etki etmektedir.

Kaliteye verdiğimiz önem, ayrıntılardaki dikkatimiz, müşterilerimize olan sorumluluğumuz, markamızı güvenilir ve sürdürülebilir kılmaktadır.

Ultron Bilişim bilgi birikimi ile sektörde birçok kuruma danışmanlık verir hale gelmiş, “Bilgi paylaşıldıkça çoğalır” prensibinden yola çıkarak “vazgeçilmez değil kabul edilir olmak” prensibi ile hareket etmeyi hedeflemiştir.

Ultron Bilişim kalite standartlarına ilişkin belgelere sahip olmakla birlikte birçok ürüne ilişkin yetkinlik sertifikalarını alarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için yenilenmekten kaçınmayacaktır.

Başlıca hizmetlerimiz; bilişim donanım ve yazılım çözümleri projelendirme, tedarik ve kurulumu, zayıf akım sistemleri projelendirme, tedarik ve kurulumu, bilişim ve zayıf akım sistemleri bakım destek hizmetleri, proje bazlı yazılım hizmetleri şeklindedir.

BİLİŞİMDE ULTRON ÇAĞI’nı sizlere yaşatmak bizim için onur kaynağı olacaktır.

Saygılarımızla.