Sürdürülebilirlik Politikamız

Dijital dönüşüm yatırımlarının, kurumlar açısından sürdürülebilirliğin teminatı olduğunun bilinciyle hareket ederek, yeni nesil teknolojilerle ürettiğimiz ürün ve çözümlerle kurumları daha dirençli, sürdürülebilir ve değer paylaşımına açık organizasyonlara dönüşmelerine katkı sağlıyoruz.

Çevre, İnsan, Toplum ve İş. Bu dört boyutu desteklemek ve yönlendirmek hedefiyle çevremize, toplumumuza, işimize, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve tüm paydaşlarımıza değer katan çözümler sunuyoruz. Bulut hizmetleri, Siber Güvenlik, Nesnelerin İnterneti (IoT), Yapay Zeka ve Analitik alanlarında dijital dönüşüm çözümleri geliştirerek, müşterilerimize ve sektör ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş dijital çözümlerimizle iklim ve teknoloji odağında ilerliyoruz.

Sürdürülebilir bir topluma katkıda bulunmak için, kaynakları doğru ve etkili bir şekilde kullanmayı sağlayan akıllı teknolojiler geliştiriyoruz. Bu çabalarımızla toplumda daha fazla fırsat eşitliği sağlamaya odaklanıyoruz, gelecek nesiller için daha iyi bir yaşam kalitesi ve sürdürülebilir bir gelecek yaratmayı hedefliyoruz.

Sürdürülebilirliği, “daha iyi” performansı hedefleyen “daimi olma yeteneği” olarak görüyoruz ve bu nedenle sürdürülebilirliği stratejimizin merkezine alarak hareket ediyoruz.